همه محصولات
کلید واژه ها [ final drive parts ] همخوانی داشتن 120 محصولات.
Tm40vd Final Drive 130101010126a 60346308 60252860 60181095 موتور بیدار برای Cy215 Sy215c Sy215-9 Sy215-10 حفاری
| شماره قطعه: | 130101010126A 60346308 60252860 60181095 ECT ~ |
|---|---|
| مدل: | TM40VD |
| نام محصول:: | محرک نهایی |
11534445 موتور هیدرولیک 11324600 GT40D43A درایو نهایی برای بیل مکانیکی SY205C SY215
| Part number: | 11534445 11324600 |
|---|---|
| Model: | GT40D43A |
| Product name:: | Final drive |
حفاری TM22 موتور هیدرولیک 31Q4-40030 31Q4-40031 VOE14560145 محرک نهایی برای EC140D EC160 DX140 XE150 R130 درخواست کنید
| شماره قطعه: | 31Q4-40030 31Q4-40031 VOE14560145 ECT |
|---|---|
| مدل: | TM22 |
| نام محصول:: | محرک نهایی |
VOE14524182 Final Drive 14524182 EC135B EC140B Travel Motor
| شماره قطعه: | VOE14524182 14524182 |
|---|---|
| مدل: | EC135B EC140B نوع KYB |
| نام محصول:: | درایو نهایی |
20Y-27-00500 20Y-27-00501 موتور مسافرتی 708-8F-00250 708-8F-31174 برای PC200-8 PC210-7K PC210LC-7K PC210NLC-7K Final Drive Assy
| شماره قطعه: | 20Y-27-00500 20Y-27-00501 708-8F-00250 708-8F-31174 |
|---|---|
| درخواست کردن: | PC200-8 PC210-7K PC210LC-7K PC210NLC-7K |
| اندازه جعبه چوبی: | 53*53*66 |
موتور سفر حفاری هیدرولیک TCY LS15V00020F4 برای Kobelco Sk460-8
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | Travel Motor Assy |
| درخواست: | درایو نهایی بیل مکانیکی |
9281921 9281920 Final Drive 9244944 9251699 9251477 HMGF68 travel Motor for ZAX330-3 ZAX330-6 ZAX330-5G 360 ZAX360-5G ZX350H-3G
| شماره قطعه: | 9281921 9281920 9244944 9251699 9251477HMGF68 |
|---|---|
| درخواست کردن: | ZAX330-3 ZAX330-6 ZAX330-5G 360 ZAX360-5G ZX350H-3G |
| نام محصول:: | درایو نهایی |
206-27-00422 708-8F-00192 708-8F-31140 708-8F-31540 Final Drive Assy برای PC240-8 PC200-7 PC210-7 حفاری
| شماره قطعه: | 206-27-00422 708-8F-00192 708-8F-31140 708-8F-31540 |
|---|---|
| درخواست کردن: | PC240-8 PC200-7 PC210-7 |
| اندازه جعبه چوبی: | 53*53*66 |
K9007411 K9007390 Tm40vd Dh225-9 قطعات حفاری Doosan Aftermarket قطعات محرک نهایی حامل شماره 1 Assy
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | No1. شماره 1. Planetary Carrier Gear ASSY Planetary Carrier Gear ASSY |
| درخواست: | درایو نهایی بیل مکانیکی |
قطعات درایو نهایی کاتو بیل مکانیکی HD1250 HD1250-7 چرخ دنده حامل سیاره ای حرکت
| مدل: | HD1250 HD1250-7 |
|---|---|
| نام محصول:: | Planetary Carrier Gear ASSY |
| کیفیت: | بالا |

