همه محصولات
کلید واژه ها [ final drive parts ] همخوانی داشتن 120 محصولات.
EC135B EC140 EC140B ولوو Final Drive For Excavators Travel Reduction Gear SA8230-33470 ماشین های حفاری
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
ماشین حفاری Final Drive Hitachi 210 Zx230-6 Zx240-6 Zx250-6 Zx225-6 9181678 9233689 9195448 9233690
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
PC400LC-7 PC400-7 ماشین حفاری نهایی Komatsu 208-27-00281 208-27-00423 208-27-00312 208-27-00250
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
ZX350 Final Drive Excavator Hitachi Travel Reduction قطعات گیربکس های HMGF68GA
| مدل: | Zx330-5A |
|---|---|
| برای: | HMGF68GA ZX350-5A ZX350H-5G ZX350-5a ZX350-5G |
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
Dh225-9 Dx225-9 Dx215-9 حفاری دوسان موتور سفر 17040100039A 17040100039B K1050444 K9007404
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
GT60T65B گیربکس کاهش حفاری سیاره ای Sy335 Sy365 Sany Final Drive 14536993
| مدل: | GT60T65B GT60T65K GT60T65A |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| برای: | sy305 sy335 sy365 دیگر |
9263595 9251680 9263594 Gear کاهش سفر هیتاچی قطعات محرک نهایی ZX450 ZX450-6 ZX470-3 ZX490-5A
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
Doosan DX500LC-9 DX520 DX530 Excavator Reduction Gearbox آخرین درایو 170401-00009 170401-00120 MZEB241E MZEB241E
| مدل: | DX500 |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| برای: | DX500 DX500LC-9 DX520 DX530 |
TM70VD SY335 SY365 SY375 Sany موتور سفر آخرین درایو در حفاری 61016281 130101010117A
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
311 E312 E313 Caterpillar CAT مینی Excavator آخرین درایو سفر موتور مونتاژ 114-8222 151-9688
| شماره قطعه:: | 114-8222 151-9688 110-7080 |
|---|---|
| درخواست برای: | Cat 311 E312 E313 |
| مقدار تولیدی: | 1PCS |

