همه محصولات
کلید واژه ها [ final drive travel motor ] همخوانی داشتن 120 محصولات.
GT60T65B گیربکس کاهش حفاری سیاره ای Sy335 Sy365 Sany Final Drive 14536993
| مدل: | GT60T65B GT60T65K GT60T65A |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| برای: | sy305 sy335 sy365 دیگر |
9263595 9251680 9263594 Gear کاهش سفر هیتاچی قطعات محرک نهایی ZX450 ZX450-6 ZX470-3 ZX490-5A
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
R300LC7 R305LC7 XJCK-00081 هیوندای بعد از بازار Excavator Final Drive Pl R250LC7 R250LC7A R290LC7A 31N8-40070 31N8-40071
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
B229900005472 گیربکس کاهش حرکت 60307469 SY485 SY500 SY500C SY500H گیربکس حرکت نهایی برای حفاری Sany
| مدل: | GM85VA |
|---|---|
| برای: | Sy500 Sy485 ECT. |
| بخش شماره نه: | B229900005472 LS15V00020F4 LN001990 ECT. |
Doosan DX500LC-9 DX520 DX530 Excavator Reduction Gearbox آخرین درایو 170401-00009 170401-00120 MZEB241E MZEB241E
| مدل: | DX500 |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| برای: | DX500 DX500LC-9 DX520 DX530 |
گیربکس کاهش حرکت OEM SY215 Sany موتور سفر 60181095 TM40VD
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
چرخش محرک نهایی موتور واحد کاهش سوئیگ سیاره ای برای حفاری سانی JMF-43-07-VBR
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش نوسان |
| درخواست: | بیل مکانیکی Swing Drive |
DX520LC DX500 K1000777A گیربکس کاهش سوئیچ Excavator Final Drive Motor 170303-00105 170303-00040 170301-00001
| شماره قطعه:: | 170301-00001 170303-00105 170303-00040 K1000777A |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش نوسان |
| درخواست: | دستگاه سوئیچ حفاری |
14713317 درایو نهایی با موتور 14713820 برای EC200D EC200E
| شماره قطعه: | 14713317 14713820 |
|---|---|
| نام قطعه: | مونتاژ موتور مسافرتی |
| درخواست برای: | EC200D EC200E |
31N8-40053 محرك نهائي مع محرك للحفارات R305-7 R290LC-7A
| شماره قطعه: | 31N8-40050 31N8-40070 31N8-40071 31N8-40072 31N8-40073 31N9-40031 31Q9-40021 31Q9-40022 31Q9-40022 3 |
|---|---|
| نام قطعه: | مونتاژ موتور مسافرتی |
| درخواست برای: | R305-7 R290LC-7A R335-9 |

