همه محصولات
کلید واژه ها [ final drive travel motor ] همخوانی داشتن 120 محصولات.
موتور هیدرولیک سفر R300LC9A
| مدل: | R300LC9A R300LC9S R300LC9SH RD340LC-7 HX300 HX330L HX340 SL |
|---|---|
| نام محصول:: | درایو نهایی |
| شماره قسمت:: | 39Q8-40100 39Q8-40101 39Q8-40100 |
SK200-8 Travel Device GP GM38VB موتور هیدرولیک سفر YN15V00037F1 YN15V00037F2R YN15V00037F2C
| شماره قطعه:: | YN15V00037F1 YN15V00037F2R YN15V00037F2C YN15V00037F2 |
|---|---|
| برای: | SK210-8، SK210LC-8، SK210-9، SK200-8، SK210D-8 و غیره. |
| درخواست: | درایو نهایی بیل مکانیکی |
Lnm0389 Sh200a3 Sh200 گیربکس مسافرتی Assy برای Jcb200 SY215 Liugong922 Liugong225 گیربکس نهایی
| شماره بخش: | Lnm0389 و غیره |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| شرایط: | جدید |
9281920 9281921 9281841 9281842 دستگاه سفر حفاری برای هیتاچی ZX330-3 ZX350H-3 Final Drive
| مدل: | ZX330-3 ZX350-3 |
|---|---|
| شماره بخش: | 9281920 9281921 9281841 9281842 |
| نام محصول: | دنده کاهنده سفر |
20Y-27-00500 20Y-27-00501 موتور مسافرتی 708-8F-00250 708-8F-31174 برای PC200-8 PC210-7K PC210LC-7K PC210NLC-7K Final Drive Assy
| شماره قطعه: | 20Y-27-00500 20Y-27-00501 708-8F-00250 708-8F-31174 |
|---|---|
| درخواست کردن: | PC200-8 PC210-7K PC210LC-7K PC210NLC-7K |
| اندازه جعبه چوبی: | 53*53*66 |
گیربکس مسافرتی با موتور VOE14566400 14667673 14694046 14723033 711745010 برای حفاری ولوو EC290C EC330B EC360B EC380DHR
| مدل: | EC290C EC330B EC360B EC380DHR ECT. |
|---|---|
| شماره قطعه:: | VOE14566400 14667673 14694046 14723033 711745010 |
| نام محصول:: | محرک نهایی |
VOE14524182 Final Drive 14524182 EC135B EC140B Travel Motor
| شماره قطعه: | VOE14524182 14524182 |
|---|---|
| مدل: | EC135B EC140B نوع KYB |
| نام محصول:: | درایو نهایی |
9281921 9281920 Final Drive 9244944 9251699 9251477 HMGF68 travel Motor for ZAX330-3 ZAX330-6 ZAX330-5G 360 ZAX360-5G ZX350H-3G
| شماره قطعه: | 9281921 9281920 9244944 9251699 9251477HMGF68 |
|---|---|
| درخواست کردن: | ZAX330-3 ZAX330-6 ZAX330-5G 360 ZAX360-5G ZX350H-3G |
| نام محصول:: | درایو نهایی |
401-00439C 170401-00048 موتور سفر برای حفاری Doosan DX300LCA DX300LC DX300 Final Drive
| شماره قطعه: | K1012069 170401-00016 170401-00048 MBEB177 401-00440 401-00439C |
|---|---|
| نام قطعه: | مونتاژ موتور مسافرتی |
| درخواست برای: | DX300LCA DX300LC DX300 |
60158932 موتور سفر 60252860 برای SY215 SY235 SY245 SY265
| شماره قطعه: | 60158932 60252860 130101010126A 60066181 |
|---|---|
| نام قطعه: | مونتاژ موتور مسافرتی |
| درخواست برای: | SY215 SY235 SY245 SY265 |

