همه محصولات
کلید واژه ها [ doosan excavator parts ] همخوانی داشتن 24 محصولات.
17040100039A 17040100039B K1050444 DX225 دوسان موتور سفر Assy Final Drive با موتور و کاهش
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | Travel Motor Assy |
| درخواست: | درایو نهایی بیل مکانیکی |
OEM Dx300LC Dx300 Doosan Gearbox Gear Reduction Gear 401-00439C K1012069
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
|---|---|
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
| مدل: | Dx300 |
موتور RG20 Excavator Swing Drive Reducer Motor M5X180CHB 60042755 Sy365 Sy365pro Sy365H Sy305
| نام محصول:: | گیربکس کاهش نوسان |
|---|---|
| شماره قطعه:: | 60042755 |
| دندان های محور محرک: | 11T |
DX520LC DX500 K1000777A گیربکس کاهش سوئیچ Excavator Final Drive Motor 170303-00105 170303-00040 170301-00001
| شماره قطعه:: | 170301-00001 170303-00105 170303-00040 K1000777A |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش نوسان |
| درخواست: | دستگاه سوئیچ حفاری |
9192497 9197338 9227923 Hitachi Excavator پمپ هیدرولیک اصلی HPK055AT-18A HPK055AT-23A
| مدل: | HPK055AT-18A HPK055AT-23A |
|---|---|
| نام محصول:: | پمپ اصلی هیدرولیک |
| برای: | ZX120، ZX120-E، ZX120-HCMC، ZX130-AMS، ZX130-HCME، ZX130H، ZX130K، ZX135US، ZX135US-E، ZX135US |
Komatsu PC60 Swing Reduction Gearbox دستگاه حفاری 2012600040 201-26-00060
| نام محصول:: | گیربکس کاهش نوسان |
|---|---|
| شماره قطعه:: | 201-26-00060 201-26-00040 |
| دندانه های محور محرک: | 10T/34T |
130401-00026 130401-00026A K1004037A DX255LC DX255LC DX260 دنده کاهش سوئیچ برای دوسان
| قسمت شماره: | 130401-00026 130401-00026A K1004037A |
|---|---|
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
| مدل: | DX255LC DX255LC DX260 |
401-004578 401-00457 موتور سوئیچ برای DX300LCA DX300LCA حفاری موتور هیدرولیک
| بخش شماره نه: | 401-00457B 401-00457 ECT |
|---|---|
| مدل: | خورشیدی 300LC-7A خورشیدی 300LC-V خورشیدی 300LL DX300LCA DX300LL DX300LC |
| نام محصول:: | موتور سوئیچ |
341-7666 Hydraulic Pump 2302-9277B Hydraulic Main Pump Fits for Doosan DH55-5 DH55-7 AP2D25
| قسمت شماره: | 2302-9277B 341-7666 |
|---|---|
| نام محصول:: | پمپ هیدرولیک |
| درخواست کردن: | DH55-5 DH55-7 CAT306 307 ZX60 |
400914-00295 K1004522 400914-00249 پمپ اصلی برای DX340 DX340LCA پمپ هیدرولیک حفاری
| نام محصول:: | پمپ هیدرولیک |
|---|---|
| مدل: | DX340 DX340LCA |
| قسمت شماره: | 400914-00295 K1004522 400914-00249 |

