همه محصولات
کلید واژه ها [ excavator final drive ] همخوانی داشتن 101 محصولات.
PC400LC-7 PC400-7 ماشین حفاری نهایی Komatsu 208-27-00281 208-27-00423 208-27-00312 208-27-00250
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
ZX350 Final Drive Excavator Hitachi Travel Reduction قطعات گیربکس های HMGF68GA
| مدل: | Zx330-5A |
|---|---|
| برای: | HMGF68GA ZX350-5A ZX350H-5G ZX350-5a ZX350-5G |
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
GT60T65B گیربکس کاهش حفاری سیاره ای Sy335 Sy365 Sany Final Drive 14536993
| مدل: | GT60T65B GT60T65K GT60T65A |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| برای: | sy305 sy335 sy365 دیگر |
YB60000075 YB60000249 ZX850-3 ZX870H-3 سیاره ای مینی درایو نهایی 9251681 9219274
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
R300LC7 R305LC7 XJCK-00081 هیوندای بعد از بازار Excavator Final Drive Pl R250LC7 R250LC7A R290LC7A 31N8-40070 31N8-40071
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
R215-9 R225-9 R210-7 هیوندای Final Drive Travel Reduction Gear 31n6-40040 31n6-40041 31n6-40042
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
Doosan DX500LC-9 DX520 DX530 Excavator Reduction Gearbox آخرین درایو 170401-00009 170401-00120 MZEB241E MZEB241E
| مدل: | DX500 |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| برای: | DX500 DX500LC-9 DX520 DX530 |
TM70VD SY335 SY365 SY375 Sany موتور سفر آخرین درایو در حفاری 61016281 130101010117A
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
9263595 9251680 9263594 Gear کاهش سفر هیتاچی قطعات محرک نهایی ZX450 ZX450-6 ZX470-3 ZX490-5A
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
موتور مسافرتی ODM Assy Mini Digger Final Drive 170402-00025 Dx380 Dx420lc 401-0005A TM70VD
| محل تولید:: | چین |
|---|---|
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |

