همه محصولات
کلید واژه ها [ swing reduction gearbox ] همخوانی داشتن 126 محصولات.
130101010328b003 61029170 Sy135 Rotary Reducer Gear Sy135c Swing Device
| نام محصول:: | گیربکس کاهش نوسان |
|---|---|
| شماره قطعه:: | 130101010328b003 61029170 ECT |
| Fit for: | sany 135 |
31Q8-11141 دنده کاهش سوئیچ 31Q8-10140 برای حفاری هیوندای R290LC-9 R300LC-9A R290LC-7A R300LC-7 R300LC-9S R305LC-7
| شماره قطعه:: | 31Q8-10140 31Q8-10141 31Q8-10142 31Q8-11141 |
|---|---|
| مدل: | R290LC-9 R300LC-9A R290LC-7A R300LC-7 R300LC-9S R305LC-7 |
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
536-7289 چرخ دنده کاهنده چرخش 538-5282 برای Cat349GC 349D2
| مدل: | Cat349GC 349D2 |
|---|---|
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
| قسمت شماره: | 538-5282 536-7289 |
21W-26-00052 21W-26-00021 PC75UD PC75UU PC75-8 دستگاه کاهش سوئیچ برای Komatsu Excavaotor
| شماره قطعه:: | 21W-26-00052 21W-26-00021 |
|---|---|
| مدل: | PC75UD PC75UU PC75-8 |
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
MBE312B TSM72-RG700 دستگاه کاهش سوئیچ 60359570 860635 برای SANY 135 SY135C Excavaotor
| شماره قطعه:: | 130101010328B003 61029170 60359570 860635 ECT |
|---|---|
| مدل موتور: | MBE312B TSM72-RG700 |
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
JCB JS230 JS240 دستگاه حفاری گیربکس سوئیچ 334/J7006 333/K3452 گیربکس کاهش سوئیچ
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
|---|---|
| قسمت شماره: | 334/J7006 334-J7006 333/K3452 |
| مدل: | JS220 JS230 JS240 |
OEM Dx300LC Dx300 Doosan Gearbox Gear Reduction Gear 401-00439C K1012069
| نام محصول:: | گیربکس کاهش سفر |
|---|---|
| درخواست: | دستگاه نهایی بیل مکانیکی |
| مدل: | Dx300 |
130426-00010 130426-00010A K1038203 DX220A DX225LCA DX220A
| قسمت شماره: | 130426-00010 130426-00010A K1038203 130426-00010A 130426-00010 |
|---|---|
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
| مدل: | DX220A DX225LCA DX220A DX225LCA |
130401-00026 130401-00026A K1004037A DX255LC DX255LC DX260 دنده کاهش سوئیچ برای دوسان
| قسمت شماره: | 130401-00026 130401-00026A K1004037A |
|---|---|
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
| مدل: | DX255LC DX255LC DX260 |
14309094 کم کردن دنده GS11D کم کردن دنده برای ساني 215C
| مدل: | SY215C |
|---|---|
| نام محصول:: | چرخ دنده کاهش نوسان |
| قسمت شماره: | 14309094 |

